Najnowsze wiadomości ze świata

Kobieta zastrzeliła napastnika, który mierzył do jej męża. Okazało się, że to były chłopak ich córki

Starsza kobieta zastrzeliła mężczyznę, który wdarł się na jej posesję i mierzył z pistoletu do jej męża. Okazało się, że wcześniej spotykał się z ich córką.

Zdarzenie miało miejsce w zeszły poniedziałek w mieście Salem w Indianie. Starsza kobieta, której tożsamości nie ujawniono, zauważyła przez okno, że 45-letni Michael Chastain wjechał na ich podwórko. Następnie wysiadł z samochodu, złapał jej męża, rzucił go na ziemię i przystawił mu pistolet do głowy.

Widząc to, kobieta wzięła własny pistolet. Następnie wyszła na zewnątrz i strzeliła do Chastaina. Wezwana na miejsce policja zabrała go do szpitala, ale nie udało się go uratować.

Policjanci ujawnili, że Chastain wcześniej spotykał się z ich córką. Był im doskonale znany, miał długą kartotekę kryminalną. Na razie nie jest jasne, dlaczego pojawił się w domu rodziców swojej byłej partnerki, kobieta od lat w nim nie mieszka. Śledztwo w tej sprawie trwa, ale jej matka nie usłyszała żadnych zarzutów.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij