Najnowsze wiadomości z kraju

Kobieta zakleszczyła się w balkonowym leżaku. Pomogli jej strażacy

Lubelscy strażacy zaliczyli niecodzienną interwencję. Pomogli starszej kobiecie, która zakleszczyła się w leżaku na własnym balkonie.

Jak informuje portal Lublin112, do zdarzenia doszło w sobotę w jednym z bloków przy ul. Sokolej. Korzystając z pięknej pogody, starsza kobieta postanowiła zrelaksować się na balkonie swojego mieszkania na czwartym piętrze. Kiedy jednak położyła się na plażowym leżaku, ten złożył się pod jej ciężarem.

Seniorka nie mogła wydostać się z pułapki o własnych siłach, więc zaczęła wołać o pomoc. Usłyszeli to jej sąsiedzi, ale nie mogli dostać się do jej mieszkania, gdyż jego drzwi były zamknięte na klucz. Poprosili więc o pomoc służby.

Na ratunek kobiecie wysłano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego i policję. Cała historia miała happy end. Strażacy wyważyli drzwi i wyciągnęli kobietę z pułapki.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

0 0

Polacy za biedni na wakacje

0 0

Bunt zakonnic. Arcybiskup ekskomunikował cały klasztor

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij