Najnowsze wiadomości ze świata

Kobieta spotkała się z mężczyzną poznanym w internecie. Wyciął jej organy

51-letnia kobieta postanowiła spotkać się z poznanym w internecie studentem medycyny. Policja podejrzewa, że zabił ją i chciał sprzedać jej organy.

Meksykanka Blanca Arellano poznała w internecie Juana Pablo Jesusa Villafuerte, 37-letniego studenta medycyny z Peru. Wdali się w wirtualny romans. Po kilku miesiącach powiedziała swojej rodzinie, że pojedzie do Limy aby się z nim spotkać.

Wkrótce potem jej rodzina straciła z nią kontakt. 12 listopada zgłosili jej zaginięcie. Jej siostrzenica skontaktowała się z Villafuerte, ale ten powiedział jej, że ich związek się rozpadł, a jej ciotka wraca już do domu.

Prawda była jednak bardziej ponura. 10 listopada policjanci znaleźli na plaży odcięty palec ze srebrnym pierścionkiem, ustalili, że należał do zaginionej kobiety. Wkrótce potem woda zaczęła wyrzucać kolejne części jej ciała. Kiedy wyrzuciła tors, zauważyli, że wycięto jej organy nadające się do przeszczepu.

Villafuerte został aresztowany 17 listopada. Został na razie oskarżony o handel ludzkimi organami. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu ślady krwi, ale na razie nie wiadomo, czy należała do zaginionej kobiety.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij