Najnowsze wiadomości ze świata

Kobieta dała elektronicznego papierosa 10-miesięcznemu dziecku. Matka miała niezły ubaw

Internet pełen jest zaskakujących, czasem niewyobrażalnych treści, ale to, co zrobiła pewna kobieta z Australii nie przyszłoby do głowy żadnemu rozważnemu rodzicowi. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie, na którym ciocia daje 10-miesięcznemu dziecku elektronicznego papierosa. Zaciągnięcie się dziecka nie skłoniło jego matki do interwencji, wręcz przeciwnie, na filmie słychać śmiech.

Media społecznościowe obiegło bulwersujące nagranie, wykonane w miejscowości Kempsey, w Nowej Południowej Walii w Australli. Widoczna na nagraniu kobieta zapytała 10-miesięczne dziecko, czy chce zapalić, po czym włożyła mu do ust elektronicznego papierosa. Dziecko zaciągnęło się i zakasłało, a widok wypuszczanego przez nie dymu rozbawił obserwującą sytuację matkę.

Po obejrzeniu materiału, zszokowani internauci postanowili wyrazić swoją opinię o odpowiedzialności rodzica.

„Ważna kwestia: Nie powinnaś być matką” – stwierdził jeden z internautów.

„To takie smutne. Każde dziecko zasługuje na rodzica, ale nie każdy rodzic zasługuje na dziecko” – przyznał inny z użytkowników. Wśród komentarzy pojawił się także apel do kobiety: „Dorośnij i bądź lepszą matką”.

Nagranie obejrzeli nawet policjanci z Nowej Południowej Walii, którzy udali się na miejsce, aby sprawdzić stan dziecka i porozmawiać z jego rodziną. 10-miesięczne dziecko trafiło do szpitala na badania kontrolne.

„Kobieta zobowiązała się postępować zgodnie z poradami udzielonymi przez specjalistów medycznych” – oświadczył rzecznik policji, przyznając, że funkcjonariusze nie podejmą dalszych działań.

Źródło: stefczyk.info/na podst. Autor: MS
Fot. screenshot YouTube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij