Najnowsze wiadomości z kraju

Klasy I-III wracają do szkół. Tymczasem Lubnauer uderza w lekcje religii

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski potwierdził powrót dzieci z klas I-III do szkół. Do sprawy odniosła się była liderka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, która uznała, iż lekcje religii dalej powinny odbywać się zdalnie.

-Od 18 stycznia zdecydowaliśmy się po pierwsze o utrzymaniu wszystkich dodatkowych obostrzeń oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach I-III w szkołach podstawowych – powiedział szef resortu zdrowia.

Sprawa ponownego otwarcia szkół jest szeroko komentowana w całej Polsce. Do tej kwestii odniosła się również posłanka Koalicji Obywatelskiej Katarzyna Lubnauer. Jednak tweet byłej przewodniczącej Nowoczesnej mógł zaskoczyć, gdyż polityk z jakiegoś powodu uznała, iż lekcje religii dalej odbywać się w formie zdalnej.

-Do szkół wracają uczniowie klas 1-3. Uważam, że lekcje religii dalej powinni mieć zdalnie – czytamy we wpisie Lubnauer.

Posłanka nie wytłumaczyła jednak, dlaczego jej zdaniem byłby to dobry pomysł.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij