Najnowsze wiadomości ze świata

Kierowniczka lodziarni zmusiła pracowników, by zjedli zatrute lody

Kierowniczka lodziarni zmusiła pracowników – w większości niepełnoletnich nastolatków – do zjedzenia lodów zmieszanych ze środkiem czyszczącym. Chciała ich tak ukarać za niedokładne mycie maszyn.

Szokujące zdarzenie miało miejsce w mieście Campton w Kentucky. Angela Patton, powiedziała lokalnym mediom, że w piątek wieczorem jej 17-letnia córka, która pracuje w lodziarni sieci Dairy Queen, została zawołana przez swoją kierowniczkę na obowiązkowe spotkanie. Oprócz niej wzięło w nim udział siedmiu innych pracowników, w większości niepełnoletnich.

Na spotkaniu kierowniczka oskarżyła ich o to, że nie myją maszyn we właściwy sposób. Następnie rozdała im czekoladowe lody zanieczyszczone środkiem czyszczącym i kazała im je zjeść, „czy tego chcą czy nie”.
Część pracowników żaliła się, że czują palenie w brzuchu. Niektórzy po wszystkim trafili na pogotowie. Córka Patton zwolniła się z pracy, podobnie jak kilku innych pracownków.

Wściekli rodzice poinformowali o wszystkim policję. Lokalne biuro szeryfa potwierdziło, że prowadzi w tej sprawie śledztwo, ale nie mogą podać szczegółów, bo dotyczy osób niepełnoletnich. Obecnie współpracują też z prokuraturą aby podjąć dalsze decyzje. Na razie kierowniczka nie usłyszała żadnych zarzutów.

Źródło: Stefczyk.info na podst. kkco11 Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij