Najnowsze wiadomości z kraju

Samochód wjechał w stolik przy restauracji. Siedzieli przy nim ludzie

Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala, a cztery zostały opatrzone przez ratowników na miejscu po wypadku, do którego doszło w czwartek po południu w centrum Wadowic – powiedział PAP rzecznik wadowickich policjantów Dariusz Stelmaszuk.

Policjant poinformował, że kierująca samochodem audi z nieustalonych przyczyn zjechała z ronda, przejechała przez trawnik oraz chodnik, a następnie uderzyła w stolik znajdujący się w ogródku restauracji fast food. Potrąciła osoby, które przy nim siedziały.

„Przy stoliku były cztery osoby. Po wypadku do szpitala została przewieziona jedna. Pozostałe zaopatrzono na miejscu” – powiedział Stelmaszuk.

Rzecznik małopolskiej straży pożarnej mł. kpt. Hubert Ciepły podał, że na miejscu były cztery zespoły ratownictwa medycznego. Pod ich opieką znalazła się między innymi kierująca audi.

 

Źródło: PAP Autor: Marek Szafrański
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij