Najnowsze wiadomości z kraju

Kierowca był tak pijany, że wypadł z auta. Jeszcze kilka minut wcześniej kierował pojazdem

Świadek przekazał policjantom z Piaseczna, że pijany 31-latek urządził sobie przejażdżkę ulicami gminy Lesznowola. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, kierowcę znaleźli obok auta. Był tak pijany, że wypadł z auta i leżał obok. Stracił prawo jazdy i samochód.

Kompletnie pijany 31-latek urządził sobie przejażdżkę po gminie Lesznowola. Policję poinformował o tym świadek.

“Kiedy mundurowi dotarli na ulicę Osiedlową w Mysiadle, zauważyli czarne volvo. Kierujący nim mężczyzna nie siedział już na fotelu kierującego. Leżał obok auta, bo był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że ma on w wydychanym powietrzu blisko 2 promile alkoholu” – przekazała st. asp. Magdalena Gąsowska z komendy w Piasecznie.

31-latek stracił nie tylko prawo jazdy, ale również auto, które zgodnie z obowiązującymi przepisami zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym na poczet przyszłej kary.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a o dalszym jego losie zadecyduje piaseczyński sąd.

Źródło: PAP Autor: Marta Stańczyk
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij