Rozrywka

Kiedy ślub Cichopek i Kurzajewskiego? Bukmacherzy obstawiają tę datę!

Od kilku tygodni Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są najgorętszą parą polskiego show-biznesu. Ich związek komentowali już chyba wszyscy rodzimi celebryci, a media, nie tylko plotkarskie, każdego dnia prześcigają się w podawaniu  informacji na temat pary. Teraz głos w sprawie Kurzajewskiego i Cichopek postanowili zabrać bukmacherzy. Obstawiają, kiedy prowadzący “Pytanie na Śniadanie” wezmą ślub.

Jak podaje “Super Express”, sprawą na poważnie postanowiła zająć się jedna z polskich firm bukmacherskich, “która ma na swoim koncie trafne prognozy ze świata mediów, polityki, sportu i show-biznesu”. Według jej szacunków, ma to nastąpić w przyszłym roku.  Szanse na to oceniane są wg kursu 1.25. Dużo niżej bukmacherzy oceniają możliwość zawarcia przez parę ślubu kościelnego. Według nich nie stanie się to przed końcem 2024 roku. Choć para deklaruje przywiązanie do wartości chrześcijańskich zawarcie przez nich sakramentalnego związku wymagałoby unieważnienia tych poprzednich. Nie jest to procedura łatwa i muszą nastąpić faktyczne przesłanki, by taką nieważność poprzednich relacji stwierdzić.

Według cytowanego przez jeden z serwisów plotkarskich adwokata kościelnego Dawida Niemczyckiego najczęstszą z przyczyn wskazujących za unieważnieniem małżeńśtwa jest stwierdzenie tzw. “wady zgody małżeńskiej”.  “Może to być na przykład sytuacja, gdy ktoś staje na ślubnym kobiercu, choć wewnętrznie nie chce ślubu zawierać. Bądź też chce zawrzeć związek małżeński, ale nie chce posiadać potomstwa. Poza tym mogą być też przyczyny określane jako niezdolność konsensualna. Tu mówimy najczęściej o niezdolności z przyczyn natury psychicznej do podjęcia istotnych obowiązków małżeńskich. W skład tego kanonu wchodzą bardzo szerokie zaburzenia, typu: nimfomania, satyryzm, narcyzm, a także szeroko pojęta niedojrzałość emocjonalna. Możemy też mówić o chronicznym alkoholizmie, narkomanii, uzależnieniu od hazardu czy erotomanii” – mówił Niemczycki.

Czy któraś z tych przesłanek miała miejsce we wcześniejszych związkach Kurzajewskiego i Cichopek?

 

Źródło: stefczyk.info/se.pl Autor:
Fot. TVP

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij