Najnowsze wiadomości z kraju

Kidawa-Błońska kusi Gowina: “Mógłby być premierem w rządzie Platformy Obywatelskiej”

Małgorzata Kidawa-Błońska w rozmowie z Radiem Plus została zapytana, czy w przyszłości Jarosław Gowin mógłby zostać premierem w rządzie Platformy Obywatelskiej. Była kandydatka na prezydenta zaskoczyła swoją odpowiedzią.

Zdaniem wicemarszałek Sejmu “w polityce wszystko jest możliwe”. Przypomniała, iż w przeszłości szef Porozumienia był członkiem PO, którą ostatecznie odpuścił. Jednak dla niej ważne jest, aby “ludzie wiedzieli dlaczego chcą wspólnie działać i mieć wspólny cel”, dodając, iż wszystko jest możliwe, dopóki są prowadzone rozmowy.

Kidawa-Błońska nie zaprzeczyła pytaniu, czy Jarosław Gowin mógłby pełnić funkcję premiera w rządzie współtworzonym przez PO. Według niej najważniejsze jest dla niej “zatrzymanie tego co się dzieje obecnie w Polsce”. A jej zdaniem dzieje się źle, gdyż każdy kolejny dzień “ma dostarczać złych informacji”.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij