Rozrywka

Kevin Spacey trafił do szpitala. Poważne problemy znanego aktora

Dwukrotny laureat Oscara Kevin Spacey trafił do szpitala. Prawdopodobnie aktor miał zawał serca, gdy przebywał na festiwalu filmowym w Uzbekistanie.

O swoich problemach zdrowotnych Spacey mówił we wtorek podczas zakończenia Tashkent International Fillm Festival. Oznajmił, że podczas zwiedzania Samarkandy źle się poczuł i trafił do szpitala. Aktor uskarżał się na problemy z lewą ręką, co jest jednym z najczęściej spotykanych objawów zawału serca.

Gdy przyglądałem się unikalnym wzorom na mauzoleum Gur-i Mir w Samarkandzie, moja lewa ręka wysiadła. Zostałem zabrany do nowoczesnego szpitala w tym historycznym mieście – przekazał dwukrotny laureat Oscara. Dodał, że otrzymał tam natychmiastową pomoc.

Jednocześnie aktor przyznał, że problemy zdrowotne skłoniły go do refleksji nad kruchością ludzkiego życia. Podkreślił, że ważne jest by wspólnie pracować, wspierać się i robić co tylko się da dla przyszłych pokoleń.

Kevin Spacy zdobył Oscara w 1996 roku i 2000 roku. Pierwszą nagrodę otrzymał za najlepszą rolę drugoplanową w filmie „Podejrzani”. Kolejną statuetkę otrzymał za pierwszoplanową rolę w „American Beauty”. W ostatni latach aktor odwiedzał sale sądowe w związku z oskarżeniami m.in. o napaść na tle seksualnym. W lipcu londyński sąd oczyścił go ze wszystkich dziewięciu zarzutów.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij