Najnowsze wiadomości z kraju

Karetka, która wiozła poszkodowanych w wypadku, sama miała wypadek

Na Mazowszu doszło w środę do dwóch wypadków. W drugim brała udział karetka, która wiozła do szpitala poszkodowanych z pierwszego.

Pierwszy wypadek miał miejsce rano, na trasie S17 na wysokości miejscowości Potaszniki. Po godzinie 6 bus, którym podróżowało 10 osób, zderzył się z ciężarówką. Według relacji TVN Warszawa kierujący busem uderzył w tył naczepy, po czym jego pojazd koziołkował. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. W wypadku obrażenia odniosło 5 osób podróżujących busem. Jedną z nich do szpitala zabrał śmigłowiec LPR.

Wkrótce potem w Garwolinie miał miejsce drugi wypadek, w którym brała udział karetka wioząca do szpitala osoby, które były poszkodowane w pierwszym. Według relacji TVN zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Lubelskiej i Mickiewicza. Jadąca na sygnale karetka zderzyła się z osobowym Passatem. Po uderzeniu odbiła w lewo i wpadła do rowu. Samochód osobowy zawisł natomiast na betonowym przepuście kanału.

Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratownicze. Obrażenia odniosły osoby, które były poszkodowane w poprzednim wypadku, i kierowca Passata. Zabrano je do szpitala innymi karetkami. Pechowa załoga karetki po przebadaniu pozostała na miejscu wypadku.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVN24 Autor: WM
Fot. Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij