Najnowsze wiadomości z kraju

Karambol w centrum miasta. Ciężarówka staranowała 10 samochodów

Na ulicach Bydgoszczy doszło do wypadku z udziałem ciężarówki, która staranowała dziesięć samochodów stojących w korku. Policja przyznaje, że a ten moment nie wiadomo, dlaczego pojazd nie zatrzymał się. Do szpitala trafiło sześć osób, które ucierpiały w wypadku.

Jak informuje mł. asp. Krzysztof Bratz z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, do zdarzenia doszło przed godziną 16:00 na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Kamiennej. Wzięło w nim udział 11 pojazdów.

Samochód ciężarowy marki Scania jechał ulicą Kamienną i wjechał w stojące w korku auta – przekazał mł. asp. Bratz, którego cytuje polsatnews.pl. Wyjaśnił, że ciężarówka uderzyła w dziewięć samochodów osobowych i jeden ciężarowy.

Przedstawiciel policji zaznaczył, że na ten moment nie wiadomo, dlaczego kierowca ciężarówki nie zatrzymał się i uderzył w inne pojazdy.

Ulica Kamienna jest w całości zablokowana. Wyznaczono objazdy, utrudnienia mogą potrwać długo – dodał.

Rzecznik PSP w Bydgoszczy st. kpt. Karol Smarz przekazał, że we wszystkich pojazdach biorących udział w zdarzeniu podróżowało łącznie 14 osób. Jedną z nich strażacy wydobywali z pojazdy za pomocą narzędzi hydraulicznych, a 12 osobom udzielono pomocy medycznej. Do szpitala trafiło sześć poszkodowanych osób.

Na miejsce wypadku skierowano osiem zastępów straży pożarnej i cztery zespoły ratownictwa medycznego.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij