Najnowsze wiadomości ze świata

Kandydatka Trumpa na wiceprezydenta wyznała, że zabiła psa. Zastrzeliła go, bo źle polował

Kristi Noem, która aspiruje do funkcji wiceprezydenta USA, gdyby Donald Trump wygrał wybory, napisała w książce, że zastrzeliła swojego młodego psa, bo źle polował. Podkreśliła, że to dowód, iż jeśli tak trzeba, zdolna jest zrobić wszystko co “trudne, brudne i brzydkie”.

Noem, gubernatorka Południowej Dakoty, napisała książkę będącą częściowo autobiografią, częściowo atakiem na Demokratów, a częściowo opisem jej platformy politycznej – ocenia “Guardian”, który jako pierwszy opisał historię zabicia 14-miesięcznego psa polityczki i jej kozy, która “śmierdziała”.

Suczka Cricket, wyżeł szorstkowłosy, była żywiołowa i “zrujnowała polowanie” Noem na bażanty, ponieważ “oszalała z ekscytacji” i wypłoszyła ptaki, a podczas powrotu z polowania zagryzła kurę sąsiadów.

“Nienawidziłam tego psa” – przyznała Noem. Oceniła, że Cricket nie nadawała się do wytresowania, a ponadto była “mniej niż bezwartościowa jako pies myśliwski”.

Gubernatorka po polowaniu zastrzeliła suczkę, a potem postanowiła zabić też kozę, która „była złośliwa” i śmierdziała “zjełczałym tłuszczem”.

“To nie była przyjemna robota (…), ale trzeba było to zrobić” – napisała Noem.

Gubernatorka Południowej Dakoty jest “mocną kandydatką” na wiceprezydenta – pisze brytyjski dziennik.

W grudniu ubiegłego roku portal Axios poinformował, że jednym z możliwych kandydatów Trumpa na wiceprezydenta jest zwolniony z telewizji Fox News kontrowersyjny publicysta Tucker Carlson, znany z prorosyjskich i proputinowskich poglądów.

W lutym Carlson przeprowadził wywiad z Władimirem Putinem; wizytę dziennikarza w Moskwie obszernie relacjonowały rosyjskie media państwowe, a wyemitowana wkrótce po niej rozmowa z rosyjskim dyktatorem została wykorzystana przez kremlowską propagandę.

Źródło: PAP Autor: fit/
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Rosja atakuje Ukrainę. Polskie lotnictwo w akcji

0 0

20 osób zginęło w pożarze w parku rozrywki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij