Najnowsze wiadomości ze świata

Joe Biden nosi buty sportowe do garnituru. Mają mu pomóc, by się nie przewracał?

Joe Biden pojawia się w nowej parze butów. Wiele osób podejrzewa, że ma mu pomóc w uniknięciu kolejnych upadków.

81-letni Biden jest znany z licznych potknięć i upadków. W zeszłym miesiącu potknął się na schodach podczas wsiadania do Air Force One. W ostatniej chwili zdążył złapać barierkę. Seria podobnych potknięć w 2021 roku sprawiła, że zmieniono schody na krótsze. Zauważono także, że gdy wysiada, na spodzie schodów staje agent Secret Service – być może po to, by w razie czego go złapać. Biden potykał się i wywracał także podczas spotkań. Np. w 2023 wywrócił się na scenie w Akademii Sił Powietrznych.

Powiązana z Partią Republikańską organizacja RNC Research zauważyła, że Biden ostatnio pojawia się publicznie w nowej parze butów. Te czarne buty sportowe niezbyt pasują do noszonych przez niego garniturów. Ich zdaniem ma to związek z jego upadkami. „Prowadzący zmuszają go do noszenia nowej pary „lifesyle’owych tenisówek” bo tyle się potyka” – napisali.

 

Portal Inside Edition ustalił, że noszone przez Bidena buty to Hoka Transport. Ich producent twierdzi, że są zaprojektowane dla maksymalnego komfortu i wsparcia podczas chodzenia. Mają szeroką podeszwę, która zapewnia dodatkową stabilność. Są polecane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Podiatrii. Portal zauważył, że z ostatniego badania Bidena wiadomo, że cierpi na neuropatię obwodową w stopach.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij