Rozrywka

Joanna Jędrzejczyk ofiarą hejtu za występy w TVP. Mocna odpowiedź zawodniczki UFC

Ogromna fala krytyki spadła na Joannę Jędrzejczyk z powodu jej współpracy ze stacją TVP. Polska zawodniczka UFC postanowiła odnieść do zamieszania wokół jej osoby publikując oświadczenie w mediach społecznościowych.

Jędrzejczyk została jednym z jurorów w trzeciej edycji programu “Dance dance dance” emitowanego przez TVP, co spotkało się z dość mieszanymi uczuciami.  Na popularną zawodniczkę MMA wylała się fala krytyki, w także hejtu, związana z jej współpracą dla Telewizji Polskiej.

W związku z zamieszaniem wokół jej osoby kobieta postanowiła odpowiedzieć za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikowała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Kochani, w nawiązaniu do ostatniej sytuacji i całego zamieszania wokół mojej osoby, chciałam wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną – napisała Jędrzejczyk –  Jak wyjadę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich – dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej. Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem.

 

 

Źródło: Stefczyk.info na podst. Onet Autor: JD
Fot. Wikipedia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij