Rozrywka

Jest akt oskarżenia wobec celebrytki Pauliny S. Chodzi o zdjęcia w mediach społecznościowych

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia wobec celebrytki i byłej prezenterki m.in. “Pytania na śniadanie” Pauliny S. Chodzi o nielegalne upublicznienie danych adresowych znanej aktorki na jednym z portali społecznościowych – dowiedziała się PAP.

Jak ustaliła PAP sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa Warszawa – Śródmieście w Warszawie, która skierowała w tej sprawie akt oskarżenia do Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie.”Oskarżoną jest Paulina S., której zarzucono nielegalne przetwarzanie danych osobowych innej osoby w sieci Internet poprzez ujawnienie jej danych adresowych na jednym z portali społecznościowych” – przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Szymon Banna.

Do zdarzenia doszło w czerwcu tego roku. Jak informowały media celebrytka i była prezenterka m.in. “Pytania na Śniadanie” Paulina S. miała wówczas opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie pozwu, który otrzymała od obecnej partnerki swojego byłego męża.

W prezentowanym piśmie miała ujawnić adresy zamieszkania świadków, a wśród nich adres aktorki znanej m.in z serialu “M jak miłość”.

“Przesłuchana w charakterze podejrzanej Paulina S. nie przyznała się do zarzuconego jej czynu i odmówiła składania wyjaśnień” – podał prok. Szymon Banna.

Dodał, że czyn, którego się dopuściła zagrożony jest karą do dwóch lat pozbawienia wolności.

Źródło: PAP Autor: Aleksandra Kuźniar
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij