Publicystyka

Jaś Kapela kontra były dziennikarz TVP na gali MMA? Wyciekła tajna korespondencja: “Oczywiście, że chętnie ci wpie***le”

Ponad miesiąc temu doszło do spotkania pomiędzy Krzysztofem Stanowskim, a Jasiem Kapelą w programie “Hejt Park”, które stało się prawdziwym hitem wśród internautów. Wówczas publicysta “Polityki” pochwalił się, że niegdyś trenował krav magę, co zrodziło sugestię o jego potencjalnym uczestnictwie na gali MMA. Jak się okazuje do takiej walki może niebawem dojść, a przeciwnikiem Kapeli miałby być były dziennikarz TVP Ziemowit Kossakowski.

Wszystko zaczęło się od publicznego wyzwania do walki, które publicysta “Polityki” wystosował w kierunku Kossakowskiego. Co ciekawe były dziennikarz TVP przyjął jego wyzwanie, dodając, iż czeka na niego oferta walki w octagonie na gali Marcina Najmana.  Do potencjalnej walki miałoby dojść w październiku. Pomiędzy obydwoma panami nie brakowało uszczypliwości.

https://twitter.com/ZKossakowski/status/1414297436047265801

Kapela co prawda przyznał, że osobiście wolałby walczyć z Rafałem Ziemkiewiczem albo kimś z Konfederacji, jednak jest gotowy przystąpić do walki z Kossakowskim.

https://twitter.com/ZKossakowski/status/1414592377201864706

Do sieci wyciekła także prywatna korespondencja pomiędzy Kapelą, a Kossakowskim. Lewicowy publicysta twierdzi, że “chętnie wpie***li” byłemu korespondentowi TVP, choć przyznaje, iż to “nic osobistego”, jednocześnie śmiejąc się z jego imienia.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tysol Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij