Najnowsze wiadomości z kraju

Jaki przedstawił swój najnowszy spot. Przy okazji „utarł nosa” Trzaskowskiemu

Materiał wideo rozpoczyna się od fragmentów prezentujących dwie słynne sytuacje z posłem PO – przyklejanie drzwi taśmą oraz odpowiedź Trzaskowskiego na pytanie o to, jaką ma wizję stolicy. 

– Ja (…) w Warszawie do końca nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi na pytanie (…) czym Warszawa tak naprawdę ma być – mówił kandydat opozycji.

Po chwili zaprezentowane zostają projekty rozbudowy Warszawy w ramach „dzielnicy przyszłości”. W polskiej stolicy w ramach programu miałyby powstać nowe, futurystyczne budynki. Dodatkowo ruszyć miałby II etap modernizacji mostu Grota, a mieszkańcy mogliby się cieszyć m.in nowoczesnym “smart” parkingiem. Jaki przedstawia także założenia projektu, zgodnie z którymi dzielnica będzie „strefą, gdzie będą najniższe podatki dla innowacji w tej części Europy”.
Ja wierzę w wielką Warszawę. Warszawę wielkich projektów – mówi wiceminister w spocie – Ludzie odważni, którzy nie boją się przełamywać pewnych schematów, zmieniają świat i w Warszawie chcemy mieć taki obszar. Niech zwycięża ambitna Warszawa.

Polecane artykuły

0 0

Przemytnicy ludzi postrzelili policjanta

0 0

Botanicy zmienią rasistowskie nazwy roślin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij