Najnowsze wiadomości z kraju

Jaki program ma PO dla młodych? Rozbrajająca odpowiedź Radosława Sikorskiego

Radosław Sikorski był gościem Radia Zet, gdzie został zapytany o konkretne propozycje programowe Platformy Obywatelskiej. Były szef MSZ w rządzie Donalda Tuska udzielił szczerej odpowiedzi.

Europoseł PO jest przekonany, że niedawne stanowisko partii ws. liberalizacji przepisów aborcyjnych oraz podjęcie tematów związanych z ochroną klimatu są kwestiami, które powinny przyciągnąć młodych ludzi do ugrupowania. W tym momencie Beata Lubecka zapytała się o konkretne propozycje programowe dla tej grupy wiekowej. Najwyraźniej polityk nie zrozumiał do końca pytania, gdyż przedstawił jedynie pomysł dla… młodych członków PO.

Jestem zwolennikiem tego, aby członkowie poniżej 35 lat mieli gwarantowane miejsce w pierwszej trójce na listach wyborczych PO – powiedział Sikorski.

Prowadząca rozmowę sprecyzowała jednak, że chodziło jej o młodego wyborcę partii. Europoseł udzielił rozbrajającej odpowiedzi.

– Nie. To, że ja ich nie znam, nie znaczy, że nie ma. Są inni koledzy, którzy pracują w różnych dziedzinach. Ja się zajmuję sprawami bezpieczeństwa i obronności, spraw zagranicznych – powiedział Sikorski.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info/ Radio Zet Autor: JD
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij