Rozrywka

Jacek Protasiewicz wyznał prawdę o swoim związku. Wszystko jasne

Tą sprawą żyją nie tylko media społecznościowe i portale plotkarskie. Wszak nie ma chyba nikogo w Polsce, kto nie kibicowałby tak pięknej i bezinteresownej miłości! Tym bardziej, że dzięki uprzejmości obu zakochanych wszyscy śledzimy ten cudowny związek pięknej partyjnej działaczki i byłego europosła. Jak wyjawił Jacek Protasiewicz w rozmowie z „Super Expressem”, w czasie krótkiej wyprawy na Maltę to fascynujące lovestory wkroczyło oficjalnie w nowy etap. 

Po dwóch latach Jacek Protasiewicz postanowił się oświadczyć:

 – Oświadczyny zostały przyjęte. To na Malcie kupiłem też pierścionek zaręczynowy – tłumaczy w rozmowie z „Super Expressem”.

Wcześniej, także na łamach SE, druga połówka pomarańczy zdradzała niektóre z tajemnic związku z byłym europosłem:

– Jesteśmy z Jackiem parą od dwóch lat. Moja mama – oczywiście, kibicuje córce. Byliśmy kilka razy u mojej mamy – opisywała Daria Brzezicka.

Wiemy też, że szczęśliwa studentka Uniwersytetu Warszawskiego i kandydatka do rady miasta Warszawy (popierana przez Michała Kamińskiego i innych młodych ludowców) uwielbia potrawy, które serwuje jej ukochany:

– Na śniadanie dzisiaj-moje danie popisowe:jajecznica na szyneczce (najlepiej szwarcwaldzkiej,ale-jako,ze wróciliśmy z Malty dopiero wczoraj-nie zdążyłem kupić),lekko ścięta+kanapki z serem (Darusia uwielbia sery, zwłaszcza parmeggiano,wiec na wyjeździe była szczęśliwa)+pomidory! – tłumaczył Jacek Protasiewicz na portalu X.

I wszystko jasne!

 

 

Źródło: Stefczyk.info za SE Autor: red.
Fot. screen YT/SE

Polecane artykuły

0 0

Rosja atakuje Ukrainę. Polskie lotnictwo w akcji

0 0

20 osób zginęło w pożarze w parku rozrywki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij