Rozrywka

Influencer wydał fortunę by stać się wyższym

Popularny influencer ujawnił, że wydał fortunę na operację przedłużenia nóg. Była bardzo bolesna.

29-letni Kolumbijczyk Yeferson Cossio jest gwiazdą mediów społecznościowych, jego profile na Instagramie i TikToku śledzi ponad 28 milionów osób. W niedawnym nagraniu wyznał, że miał kompleksy dotyczące swojego wzrostu – miał 172 centymetry, ale uważał, że to za mało.

Influencer postanowił coś z tym zrobić. Zdecydował się na operację przedłużenia nóg. Operacja ta polega na złamaniu obu kości nóg, przymocowaniu do nich metalowych prętów i odsuwaniu ich od siebie przy pomocy zewnętrznego urządzenia tak, by organizm wypełnił szparę nową tkanką kostną. Sam proces jest niewiarygodnie bolesny i wolny, gdyż kości są odsuwane od siebie o jeden milimetr dziennie. To oznacza, że aby osiągnąć wymarzony wzrost 182 cm, Cossio cierpiał aż 152 dni.

 

Kosztowało go to także prawdziwą fortunę. Oszacował, że wydał na to od 200 do 700 milionów kolumbijskich pesos (ok. 200 tys. – 700 tys. złotych). Teraz czeka go jeszcze kilkumiesięczna rehabilitacja, ale jego chirurg zapewnił, że wróci po niej do pełnej sprawności.

Influencer przyznał, że dwa lata temu miał problemy z nogami, ale nie chciał ujawnić jakie. Zdementował też plotki, że zdecydował się na tęe operację, bo połamał mu nogi diler narkotyków, który był zazdrosny o swoją dziewczynę. Stwierdził, że ta operacja miała wyłącznie cele estetyczne i nie planuje już kolejnych.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij