Najnowsze wiadomości ze świata

“Idziemy po wasze dzieci”. Szokujące słowa na marszu LGBT

W Nowym Jorku miała miejsce coroczna parada transseksualistów i drag queen. W jej trakcie uczestnicy zaintonowali szokującą przyśpiewkę.

Drag March to coroczna impreza, która odbywa się w Nowym Jorku przed główną Paradą Równości. Swój początek miała w 1994 roku, kiedy organizatorzy Parady Równości zdecydowali, że nie będą mogli w niej maszerować drag queen – mężczyźni przebierający się za karykatury kobiet – i tzw. leathermen, fetyszyści lubiący skórzane przebrania. Tradycyjnie marsz zaczyna się od obrazoburczej piosenki „Bóg jest lesbijką”.

W tym roku na tym się nie skończyło. Na nagraniu, które rozeszło się błyskawicznie po mediach społecznościowych, słychać, jak maszerujący aktywiści LGBT skandują „jesteśmy tu, jesteśmy queer, idziemy po wasze dzieci”.

To nagranie oburzyło amerykańskich konserwatystów, którzy od dawna ostrzegają, że środowiska LGBT – zwłaszcza te promujące gender – stanowią zagrożenie dla dzieci. „Ten ruch namawia niepełnoletnich na mastektomie i kastracje i napędza warty miliardy dolarów przemysł medyczny krzywdzący dzieci” – skomentowała skrajnie prawicowa kongresman Marjorie Taylor Greene, wzywając polityków do przyjęcia ustawy, która zabroni operacji „zmiany płci” u dzieci – „Pozwólcie dzieciom być dziećmi”. „Pamiętacie tę rzecz, o której twierdzą, że totalnie jej nie robią?” – dodała Jenna Ellis, była prawnik Donalda Trumpa. „Tak wygląda ZŁO” – podkreślił konserwatywny podcaster Graham Allen.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij