Najnowsze wiadomości z kraju

“Idiota albo agent”. Ostre słowa premiera o Kołodziejczaku

Premier Mateusz Morawiecki przypomniał nagranie z protestu przed amerykańską ambasadą, w której brał udział Michał Kołodziejczak. Skomentował je w dosadny sposób.

Kilka dni temu wyszło na jaw, że lider Agrounii wystartuje do sejmu z list KO, będzie „jedynką” w okręgu konińskim. Szybko zaczęto przypominać jego kontrowersyjną przeszłość.

 

 

https://www.stefczyk.info/2023/08/16/alez-desperacja-tuska-na-listach-wyborczych-koalicji-obywatelskiej-beda-liderzy-agrounii/

https://www.stefczyk.info/2023/08/17/unijny-laszek-pod-kolami-ciagnika-tak-kolodziejczak-obchodzil-sie-z-flaga-ue/

Teraz premier opublikował nagranie, które zrobiono podczas demonstracji pod ambasadą USA, w której brał udział Kołodziejczak. „Co jeszcze robi ambasada amerykańska? Kłóci nas z Rosją. Dzisiaj każdy, każdy z nas, powinien odważyć się na ten gest i pokazać fucka Amerykanom” – krzyczał.

„W czasach walki z komuną mówiliśmy o takich „idiota albo agent” – skomentował premier – „Sojusz Polski z USA jest podstawą naszego bezpieczeństwa!”.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. PAP/Tytus Żmijewski

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij