Publicystyka

Hit! To trzeba koniecznie zobaczyć. Tak Stanowski zmasakrował Żukowską i lewacką logikę

Krzysztof Stanowski w ostatnich musi się mierzyć z naporem osób związanych z polskim obozem lewicy. I trzeba przyznać, że wychodzi z tej batalii zwycięsko, co pokazał chociażby w delikatnej utarczce na Twitterze z Anną Marią Żukowską, która szybko stała się hitem internetu.

Kilka dni temu Stanowski zaprosił do swojego programu “Hejt Park” publicystę “Krytyki Politycznej” Jasia Kapelę, który zyskała ogromny rozgłos. Głównie z uwagi na zachowanie lewicowego aktywisty, który zażądał od prowadzącego pieniędzy za przyjście, a także poglądów przez niego prezentowanych, szybko torpedowanych przez dziennikarza “Weszło”.

Jakiś czas później znana feministka Maja Staśko zaatakowała Stanowskiego. Kobieta stwierdziła, że była zaproszona do “Hejt Parku”, jednak nie przez niego, ale przez jego asystentkę . Oskarżyła go zresztą, że ten w swoim programie nie rozmawiał z żadną kobietą. “Może po prostu nie umie rozmawiać z kobietami?”, “Boi się kobiet?” – dopytywała. Jej wpis zirytował dziennikarza sportowego, który w odpowiedzi przyznał, że odwołał jej zaproszenie.

Teraz doszło do kolejnego spięcia pomiędzy Stanowskim, a kolejną przedstawicielką polskiej lewicy – Anną Marią Żukowską. Była rzecznik Lewicy również odniosła się do kwestii niezapraszania kobiet do “Hejt Parku”. Posłanka również posądziła go o strach. Takiej odpowiedzi ze strony dziennikarza się nie spodziewała.

-Z tego co wiem, czterech moich gości identyfikowało się jako kobiety, więc proszę usunąć ten nieprzyjemny dla nich tweet – odpowiedział dziennikarz.

Które osoby? Proszę je wymienić – poprosiła Żukowska.

-To jest ich prywatna sprawa, nie rozumiem jak pani może misgenderyzować moich gości i jeszcze chcieć ich wytykać palcami w tym nietolerancyjnym społeczeństwie – odparł Stanowski.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot. screenshot

Polecane artykuły

0 0

Trump porozmawiał z Zełenskim

policjanci 0 0

Tragiczny wypadek na A2. Pięć osób w stanie krytycznym

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij