Najnowsze wiadomości z kraju

Hit! Lider Zielonych nie potrafi wymienić sukcesów ekologicznych PO. Kilka dni wcześniej zawarł z nimi sojusz

Marek Kossakowski był gościem stacji Polsat News w programie “Graffiti”, gdzie wypowiadał się na temat ostatniego ruchu jego ugrupowania Zielonych, które dołączyło do Koalicji Obywatelskiej. W pewnym momencie wywiadu doszło do kuriozalnej sytuacji, kiedy lider Zielonych wyznał, że nie jest w stanie wymienić żadnego sukcesu ekologicznego Platformy Obywatelskiej.

Nie jestem w tej chwili w stanie wymienić ekologicznych osiągnięć Platformy Obywatelskiej – mówił Marek Kossakowski, który powiedział, że nie będzie nikogo rozliczał z przeszłości, a zależy mu na najbliższych latach.

Partia Zielonych jest jednym z pięciu ugrupowań, które w niedzielę podpisało deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej. Oprócz nich w sojuszu znalazły się jeszcze Platforma Obywatelska, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Nowoczesna.

Źródło: Polsat News/ Twitter Autor: JD
Fot. PAP/Rafał Guz

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij