Publicystyka

Hit internetu! Żona spytała się męża, gdzie chciałby pojechać i z kim. Nie spodziewała się Jana III Sobieskiego

Na platformie TikTok pojawił się film, który z marszu podbił sieć. Przedstawia on żonę, która rozmawia ze swoim mężem i pyta się go, gdzie chciałby się znaleźć, mając dowolne miejsce na ziemi do wyboru, a także z kim chciałby się tam pojawić. Takiej odpowiedzi ze strony mężczyzny się nie spodziewała.

Nagranie pochodzi z TikTok’a Gabrielli Bell i szybko stało się hitem internetu. Autorka podczas romantycznego poranka postanowiła zadać pytanie swojemu małżonkowi o to, gdzie by pojechał i z kim, gdyby miał do wyboru dowolne miejsce na ziemi oraz jakąkolwiek postać historyczną. Mężczyzna po krótkiej chwili zastanowienia odpowiedział.

– Wiedeń, Austria, 12 września 1683 roku. Z Janem III Sobieskim – powiedział zdecydowanie mężczyzna.

Kobieta nie kryła zaskoczenia jego odpowiedzią i sądziła, że jej mąż odpowie coś bardziej romantycznego.

– Ale ty nie jesteś 30 tys. kawalerzystów szarżujących po stoku na siły otomańskie, by rozerwać ich na kawałki – skomentował mężczyzna.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij