Rozrywka

Gwiazda wraca do TVN. Będzie prowadzącą Dzień Dobry TVN?

Minął blisko rok, od czasu, kiedy Martyna Wojciechowska podjęła decyzję o rozstaniu się z telewizją TVN. W sierpniu ogłosiła, że pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowała się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Z ramówki zniknął lubiany przez wielu widzów program “Kobieta na krańcu świata”. Wiele jednak wskazuje na to, że Wojciechowska po roku przerwy powróci na antenę stacji.

Jak donosi “Super Express” pierwsza prowadząca polskiej edycji “Big Brothera” ma zostać nową twarzą śniadaniówki stacji, programu “Dzień Dobry TVN”.

– Chcemy zatrudnić prowadzące, które cieszą się sympatią widzów i które są blisko ludzi – cytuje “SE” informatora związanego ze stacją.

Obok Wojciechowskiej wśród kandydatek wymieniane są inne prezenterki związane przed laty z TVN, córka pisarki Katarzyny Grocholi: Dorota Szelągowska oraz była dziennikarka “Gazety Wyborczej” Katarzyna Bosacka.

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca z “Dzień Dobry TVN” – zwolniono się aż pięcioro prowadzących.

Z programem pożegnały się prowadzące: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme oraz prezenter Andrzej Sołtysik. Z programem, oficjalnie z przyczyn zdrowotnych rozstał się też Filip Chajzer. Według informacji “Super Expressu”, firma wcześniej sprawdzała opinie o prowadzących w social mediach, a w oficjalnym komunikacie potwierdziła, że przyczyną rozstania jest chęć “podążania za widzem”. Według SE, Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna nie cieszyła się sympatią widzów “DD TVN”, jednak np. odejście Anny Kalczyńskiej czy Agnieszki Woźniak-Starak było sporym szokiem zarówno widzów, jak i samych prowadzących. “SE” mówi wprost o “wyciąganiu brudów”.

 

Źródło: Autor:
Fot. Instagram/DDTVN

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij