Rozrywka

Gwiazda radiowej Trójki wyrzucona z radia po 40 latach pracy

Jest jednym z najbardziej charakterystycznych radiowych głosów. Znana z dociekliwych pytań kierowanych do polityków niezależnie od reprezentowanych przez nich barw partyjnych. Błyskotliwa, uszczypliwa i obdarzona niebagatelnym poczuciem humoru Beata Michniewicz nie będzie już prowadzić porannego “Salonu Politycznego” ani weekendowego “Śniadania w Trójce”. Nowe, nielegalne władze mediów publicznych, postanowiły rozstać się z dziennikarką, która od 40 lat była związana z Polskim Radiem.

Informację o zwolnieniu dziennikarki jako pierwszy podał branżowy serwis wirtualnemedia.pl

“Według naszych ustaleń kilka dni temu Beata Michniewicz dostała wypowiedzenie umowy z Polskim Radiem. Do piątku prowadziła jeszcze „Salon polityczny Trójki” (emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 8.45), a w sobotę o „Śniadanie w Trójce” o godz. 9.05” 0- czytamy na portalu.

Wiadomość tę potwierdzają także politycy.

– Beata Michniewicz zwolniona z radiowej Trójki. Po 40-u latach pracy w “Trójce”, likwidator , Polskiego Radia postanowił zlikwidować .. także Jej pracę.. – napisała poseł Anna Krupka z PiS.

Jak na razie prowadząca Salon Polityczny nie odniosła się do tych informacji i nie chce komentować medialnych doniesień.

 

Źródło: Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij