Rozrywka

Gwiazda popularnego sitcomu ujawniła, że trafiła do szpitala. Zdradziła powody

Aktorka Kate Micucci zdradziła swoim fanom, że zdiagnozowano u niej raka płuc. Na szczęście stało się to na wczesnym etapie choroby.

43-letnia Micucci zaczynała karierę od drobnych ról w serialach. Popularność przyniosły jej role w popularnych sitcomach Teoria Wielkiego Podrywu i Hoży Doktorzy. Jest również komikiem i muzykiem, śpiewa i gra na ukulele w zespole Garfunkel and Oates.

Aktorka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Tiktoka, że miała poważne kłopoty zdrowotne. W wykonanym w szpitalu nagraniu ujawniła, że zdiagnozowano u niej raka płuc. Stwierdziła, że to dziwne, bo nigdy w życiu nie paliła papierosów. Na szczęście stało się to na tyle wcześniej, że lekarzom udało się go usunąć podczas operacji.

Aktorka wyjaśniła w komentarzu, że odkryto go przypadkiem. Rutynowe badanie krwi wykazało u niej wysoki poziom Hs CRP, co mogło być spowodowane przez jakieś zapalenie. Poszła z tym do lekarza, a ten wykonał kilka skanów. Podczas skanu serca zauważył u niej raka. Aktorka zapowiedziała, że teraz przez kilka tygodni będzie odpoczywać, ale wkrótce wróci do występów.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Screen z Youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij