Rozrywka

Gwiazda “Klanu” miała wypadek na planie. Ze zdjęć wróciła na wózku inwalidzkim

Aldona Orman to aktorka znana z takich produkcji jak “Quo Vadis”, “Tygrysy Europy 2”, czy “Pierwsza miłość”. Jednak prawdziwą popularność przyniosła jej rola atrakcyjnej Basi Mileckiej w telenoweli “Klan”. Choć od tego czasu minęło ponad 20 lat, gwiazda wciąż dba o urodę, a tej, jak czytamy w komentarzach, zazdroszczą jej dużo młodsze fanki. Niestety, ostatnie dni nie były dla aktorki szczęśliwe. A wszystko za sprawą niefortunnego wyjazdu na plan zdjęciowy do Albanii.

Aldona Orman podzieliła się na Instagramie kilkoma nagraniami, na których poinformowała swoich widzów, że miała wypadek. Podczas kręcenia nowej produkcji “Dom wybranych”, aktorka spadła ze sceny i mocno się poobijała. Z nagrań wynika, że ma problemy z kręgosłupem.

– Wracam z Tirany na wózku, tu mnie pani wiezie, jestem już na lotnisku w Wiedniu. Dobrze, że już jestem w Europie, nie w tej dziwnej Tiranie, tam działy się bardzo dziwne rzeczy. Miejcie miły dzień i nie spadajcie z 3 metrów, tak jak ja ze sceny wczoraj, bo scena była nieoznaczona i nikt się tym nie interesował – opowiedziała w relacji na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aldona Orman (@aldona_orman)

Mamy nadzieję, ze Aldona Orman wkrótce wróci do zdrowia i będziemy mogli ją podziwiać w kolejnych produkcjach. Oby nie musiała lecieć na zdjęcia do Albanii, bo tego pięknego kraju raczej nie będzie wspominać dobrze.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij