kradzież laptopów Najnowsze wiadomości z kraju

Grupa nastolatków strzelała do autobusów w Warszawie

Stołeczna policja zatrzymała pięciu nastolatków, którzy mieli strzelać z wiatrówki do autobusów miejskich – poinformowała w niedzielę KSP we wpisie na X. W mieszkaniu, z którego miały zostać oddane strzały, policjanci zabezpieczyli dwie wiatrówki na CO2.

Zatrzymania trzech chłopców w wieku 13-15 lat policjanci ze stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw oraz wydziału wywiadowczo-patrolowego KSP dokonali jeszcze w sobotę wieczorem. Nie informowano o tym, ponieważ w mieszkaniu, które wytypowano jako miejsce możliwego oddania strzałów do pojazdów komunikacji miejskiej, znaleziono dwa plecaki.

Policjanci przypuszczali, że dwaj nastolatkowie uciekli z tego miejsca przed przyjazdem policji. Dwóch 16-latków zatrzymano w niedzielę w ich miejscu pobytu.

Wszyscy chłopcy zostali umieszczeni w policyjnej izbie dziecka.

Policja nadal prowadzi czynności w tej sprawie, a o losie nastolatków zadecyduje sąd rodzinny.

Źródło: PAP Autor: PAP
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij