Najnowsze wiadomości z kraju

Grupa nastolatków dokonała samosądu? Wstrząsające nagranie trafiło do sieci

W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie z Legionowa. Widać na nim jak grupa młodzieży bije innego nastolatka. Mimo że chłopak otrzymał kilka ciosów i upadł na ziemię, jego oprawcy nie przestali się nad nim pastwić.

„Super Expres”, który pisze o nagraniu, informuje, że zostało ono wykonane w lesie. Widać na nim jak dwie dziewczyny przytrzymują nastolatka, do którego podchodzi dużo wyższy chłopak. Napastnik kopie ofiarę w brzuch i wymierza cios w twarz. Gdy nastolatek upadł na ziemię, nadal był kopany przez swojego oprawcę. Po chwili widać, że zdarzeniu przygląda się duża grupa młodzieży. Na nagraniu słychać jak pod adresem ofiary padają wulgaryzmy.

Gazeta pisze także o drugim nagraniu, na którym widać jak nastolatek, który wcześniej był bity, chwiejąc się stoi na nogach, a z nosa leci mu krew. Z rozmów, które zostały zarejestrowane podczas zdarzenia, wynika, że nastolatek miał zatarg i poskarżył się komuś.

Zgłoszenie w sprawie brutalnego pobicia otrzymała już policja.

Podjęliśmy czynności, żeby ustalić, co tam się wydarzyło i kto uczestniczył w zdarzeniu – poinformowała kom. Justyna Stopińska z KPP w Legionowie.

Źródło: stefczyk.info/na podst.SE Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij