Rozrywka

Gejowska telewizja trafi do polskich kablówek

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl już wkrótce do oferty polskich kablówek zostanie dołączony kanał OUTtv, którego adresatem mają być środowiska LGBT. To pierwsza tego typu stacja w ofercie polskich dostawców telewizji.

Według wirtualnychmediów na OUTtv można znaleźć programy “popularne wśród społeczności LGBTQ+ na całym świecie”. Choć ich tytuły podane są po angielsku, “wiele zyskują” po przetłumaczeniu ich na polski:

“Wyspa ognia”, “Znajdując czarującego księcia”, “Ogórek i banan”, “Królowe cienia z Nowego Jorku” – to tylko niektóre z propozycji, jakimi będą raczyć się polscy widzowie.

Jak się dowiadujemy, na razie holenderska telewizja będzie dostępna wyłącznie w angielskiej wersji językowej, ale nie jest wykluczone, że wkrótce powstanie również polska wersja.

Internauci komentujący informacje są raczej sceptyczni, co do samego pomysłu.

“Jezu, ja jestem tolerancyjny, ale bez przesady, by tworzyć oddzielny kanał dla akiejś niby “społeczności” “LGBTQ+” – czytamy w jednym z komentarzy. “Proszę nie wrzucać tego kanału do pakietu podstawowego w kablówkach. Nie chcę, aby moje parę groszy z abonamentu przekazywano na ten kanał. Proszę o wrzucenie kanału do osobnego pakietu z treściami dla dorosłych” – pisze kolejna osoba, a jeszcze trzecia przekonuje, że “ten kanał to skok na kasę. Gniazdkowe będzie leciało jod każdego gniazdka kiedy oglądalność będzie wynosić ze 100 osób”.

Swoją drogą, popularność programu pokaże, czy społeczność LGBT w Polsce jest tak liczna, jak przekonują propagatorzy…
Źródło: Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij