Najnowsze wiadomości z kraju

Gazeta Wyborcza sugeruje, że planowano zamach na Jarosława Kaczyńskiego. PiS: “To wierutna bzdura”

30 października podczas demonstracji prezes PiS Jarosław Kaczyński był w domu; doniesienia o jego wyjeździe poza Warszawę i kamizelce kuloodpornej są wierutną bzdurą – oświadczyła w czwartek rzeczniczka PiS Anita Czerwińska, nawiązując do czwartkowej publikacji “Gazety Wyborczej”.

“GW” napisała, że 30 października, gdy Ogólnopolski Strajk Kobiet zapowiedział zorganizowanie happeningu przed domem Jarosława Kaczyńskiego, “ochraniająca prezesa PiS firma ochroniarska Grom Group potraktowała sprawę bardzo poważnie i połączyła ją z anonimowymi groźbami zamachu, które Kaczyński regularnie dostaje”. Prezes miał zostać ubrany w kamizelkę kuloodporną i wywieziony do ośrodka szkoleniowego w Czerwonym Borze k. Łomży – podaje gazeta.

Czerwińska zwróciła się we wtorek na Twitterze do “Gazety Wyborczej” oraz autora artykułu Wojciecha Czuchnowskiego, pisząc: “Kłamstwo #GW i #Czuchnowski!”.

Rzeczniczka PiS napisała, że Kaczyński podczas demonstracji 30 października był w domu. “Doniesienia o wyjeździe poza Warszawę i kamizelce kuloodpornej są wierutną bzdurą. Przestańcie kłamać! #StopFakeNews” – napisała Czerwińska.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij