Wiadomości sportowe z kraju i świata

Francuski piłkarz grający w Polsce podejrzany o usiłowanie gwałtu

Reprezentant Francji w piłce ręcznej Benoit Kounkoud jest podejrzany o usiłowanie gwałtu w paryskim klubie nocnym z poniedziałku na wtorek. Zawodnik Industrii Kielce w niedzielę został mistrzem Europy po finałowym zwycięstwie “Trójkolorowych” z Danią 33:31 po dogrywce.

Złoci medaliści w poniedziałek wrócili do Paryża z turnieju rozgrywanego w Niemczech i zostali przyjęci przez Emmanuela Macrona w Pałacu Elizejskim. Podczas ceremonii prezydent pochwalił piłkarzy ręcznych i stwierdził, że stanowią wzór sportowego zaangażowania i mentalności.

Agencja informacyjna AFP podała, że Kounkoud został umieszczony w areszcie policyjnym na terenie pierwszego okręgu sądowego policji. Nie wiadomo czy 26-latek przyznaje się do winy.

Kounkoud większość kariery spędził w Paris Saint-Germain. Od 2022 roku występuje w Industrii Kielce

Źródło: Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij