Najnowsze wiadomości z kraju

Fala przemocy wśród nastolatków. Tym razem poszło o klub piłkarski

Internet obiega coraz więcej nagrań prezentujących przemoc wśród nastolatków. Teraz pojawił się kolejny materiał na, którym młody chłopak dostaje cios w twarz, a jego oprawca zmusza go do obrażania klubu piłkarskiego.

W ostatnim czasie opinią publiczną wstrząsnęła sprawa nastolatków z Pruszkowa. Sześcioosobowa grupa młodych ludzi, w której skład wchodziły także dziewczęta pobiła 16-latka. Wszystko zostało nagrane i opublikowane w internecie. Policji udało się zatrzymać napastników, którzy decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w schronisku dla nieletnich.

Podobny incydent miał miejsce w Białej Podlaskiej. 16 i 18-latek pobili i skopali leżącego na ziemi chłopaka. Gdy ofiara krzyczy z bólu oprawcy kopią go w głowę i skaczą na niego. Podobnie jak w przypadku pobicia w Pruszkowie, tutaj także wszystko zostało zarejestrowane i trafiło do sieci.

We wtorek pojawiło się kolejne szokujące nagranie, jednak w tym przypadku nie wiadomo gdzie doszło do incydentu. Wnioskując po słowach jakie padają na filmie, można przypuszczać, że wszystko rozegrało się w Krakowie.

Na początku widać jak agresor szarpie nastolatka i rozkazuje mu. – Powiedz j…ć Wisłę – mówi oprawca. Ofiara nie reaguje na polecenie, które przez cały czas są powtarzane. Na nieposłuszeństwo nastolatka napastnik reaguje groźbami.

Zaraz ci wykastruję, rozdupcę cię – ostrzega. – Będziesz przepraszał wszystkie dziewczyny i następnym razem cię potnę – dodaje.

Nastolatek nadal się nie odzywa i zostaje uderzony w twarz. Następnie agresor psika mu w twarz jakąś substancją, najprawdopodobniej gazem.

Do nagrania odnieśli się kibice Wisły Kraków. Oprócz pochwał za postawę, nastolatek z nagrania otrzymał także ofertę otrzymania karnetu na mecze klubu, którego mimo gróźb i przemocy nie zdecydował się obrazić.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij