Najnowsze wiadomości z kraju

Erotyczne zdjęcia na koncie posła PiS na Twitterze. “Sprawa jest wyjaśniania”

– Doszło do włamania na konto posła Marka Suskiego. Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana – poinformowała na Twitterze poseł Anita Czerwińska. Rzeczniczka PiS odniosła się do wpisów na koncie posła Suskiego, w których opublikowano m. in. roznegliżowane zdjęcia radnej z Mogilna. 

– Będę wykorzystywał wszystkie moje polityczne możliwości, będę zwracał się osobiście do Kaczyńskiego, żeby *** już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej. Dziś opublikowała na Instagram, nowe zdjęcia” – wpis takiej treści pojawił się na Twitterze posła PiS Marka Suskiego. Dołączone były zdjęcia kobiety w bieliźnie.

 – Miałem włamanie, zgłaszam sprawę – powiedział polityk.

We wpisach, które pojawiły się na koncie Suskiego zasugerowano, że jest on ofiarą “molestowania”, którego miała się dopuścić radna “Porozumienia” z Mogilna. Zamieszczono także półnagie zdęcia radnej, które trafiły również na konto kobiety na Instagramie. Odpowiedź na wpisy pojawiła się także na koncie radnej:

– Marku, jeśli w ciągu dwóch godzin nie usuniesz poniższych wpisów oraz nie przeprosisz mnie publicznie, opublikuję intymne zdjęcia, które od ciebie otrzymywałam, a także propozycje o charakterze seksualnym – czytamy na Twitterze.

 

 

Źródło: Stefczyk.info Autor: red
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij