Najnowsze wiadomości ze świata

Emeryt został milionerem na kilka minut. Okazało się, że to pomyłka

Emeryt przez kilka minut mógł poczuć się jak prawdziwy milioner, gdy dowiedział się, że wygrał w loterii pokaźną sumę pieniędzy. Jego radość nie trwała długo, ponieważ dowiedział się, że podane w gazecie wyniki okazały się błędne.

Mieszkający we Włoszech 87-letni Luciano postanowił wziąć udział w loterii Superenalotto. Za dwa euro wysłał kupon, w którym wytypował dwie kombinacje liczb. Później kupił gazetę, w której opublikowano wyniki. Wówczas stało się dla niego jasne, że wygrał 64 miliony euro.

Dobrze wymyśliłem kombinację. Wydawało mi się to snem. Wydałem dwa euro, wygrałem 64 miliony. Poczułem się wreszcie bogaty. Pobiegłem do sklepu z wyrobami tytoniowymi i tam zaczął się mój dramat – powiedział emeryt w rozmowie z włoskimi mediami.

Dramat, o którym mówił 87-latek, spowodowany był błędem redakcji. Okazało się, że w gazecie podano nieprawidłowe wyniki losowania.

Powiedzieli mi, że wylosowane liczby nie zgadzają się z tymi, które podano w gazecie. Pokazali mi właściwą kombinację. Coś takiego nigdy mi się nie przydarzyło – przyznał Luciano.

Włoch zapowiedział, że poda redakcję dziennika do sądu. Uważa on, że w ten sposób stworzono poważne zagrożenie dla jego życia. W bardzo krótkim czasie najpierw poczuł euforie, a później przeżył dramat. 87-latek podkreśla, że niemal nie dostał zawału.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij