Najnowsze wiadomości ze świata

Elon Musk wskazał winnych jego rozłamu z transpłciową córką. Obwinił szkołę o pranie mózgu

Zdaniem Elona Muska to jedna z elitarnych szkół w Los Angeles jest winna jego złych relacji z córką. Dziecko właściciela X zmieniło płeć i nie chce mieć nic wspólnego ze swoim ojcem. Ten z kolei obwinia szkołę, do której chodziła Vivian Jenna Wilson, o pranie mózgu i wmawianiu uczniom komunistycznego przekonania, że „każdy bogaty jest zły”.

W ubiegłym roku świat dowiedział się, że 18-letni syn Elona Muska chce zmienić płeć. O planach Xaviera Muska informował wówczas „Daily Mail”. Ostatecznie tak też się stało, ale wszyscy też wiedzą o nie najlepszych relacjach właściciela X z Wilson.

Jak informował Reuters, zmieniając płeć transpłciowa córka miliardera napisała w uzasadnieniu, że nie mieszka już ze swoim biologicznym ojcem i nie życzy sobie, by w jakikolwiek sposób być z nim spowinowacona.

Jeszcze w tym samym roku, kiedy Xavier zmienił płeć Elon Musk udzielił wywiadu dla „Financial Times”, w którym podkreślił, że jego stosunki z członkami rodziny są bardzo dobre, ale wyjątek stanowi córka. Znalazł także powód takiego stanu rzeczy. Stwierdził, że są to skutki neomarksistowskiej ideologii.

To przepełnione komunizmem przekonanie, że jeśli jesteś bogaty, to znaczy, że jesteś zły – powiedział.

Wypowiadając te słowa Elon Musk nie precyzował jaką konkretnie instytucje ma na myśli. Teraz ujawnił, że winę za jego relację z córką ponosi Crossroads School for Arts & Sciences w Santa Monica w Kalifornii. Obwinił placówkę, do której chodziło jego dziecko o pranie mózgu, aby myślała, że każdy bogaty jest zły.

Z fragmentu nadchodzącej biografii miliardera wynika, że początkowo był on pogodzony z planami swojego dziecka, ale wszystko zmieniło się po tym, jak jego córka „stała się zagorzałym marksistą i zerwała z nim wszelkie stosunki”. Przyznał także, że podejmował próby naprawienia relacji z dzieckiem, jednak bezskutecznie.

Źródło: stefczyk.info/na podst.nypost Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij