Najnowsze wiadomości z kraju

Eksplozja samochodu w Zielonej Górze. Kierowca zginął

Do wybuchu w samochodzie doszło w środę po południu na ulicy Partyzantów w Zielonej Górze. Kierowca zginął na miejscu. Wiózł kanistry z benzyną.

Do zdarzenia doszło około godz. 16.00. Kierujący volkswagenem jechał ulicą Partyzantów przy zielonogórskiej komendzie miejskiej. Wtedy, jak mówią świadkowie, doszło do wybuchu.

Samochód natychmiast stanął w płomieniach. Na miejsce zdarzenia dojechały wozy strażaków, karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. Samochód spłonął doszczętnie. Niestety kierowca zginął w płomieniach.

“W samochodzie były przewożone kanistry z benzyną” – powiedział st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze. Miejsce zostało zabezpieczone przez policję.

“Przy spalonym samochodzie pracują policyjni technicy oraz prokurator” – powiedziała podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Trwa ustalanie dokładnej przyczyny wybuchu w samochodzie. Policja ustala również dane kierowcy, który zginął na miejscu.

Źródło: PAP Autor: PAP
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij