Najnowsze wiadomości ze świata

Dziewczynka żaliła się, że słyszy w ścianie potwory. Jej rodzice dokonali szokującego odkrycia

3-letnia dziewczynka żaliła się rodzicom, że słyszy potwory w ścianie swojej sypialni. Postanowili to sprawdzić – i dokonali szokującego odkrycia.

Ashley Class mieszkała z rodziną w starym domu w mieście Charlotte (Północna Karolina). Powiedziała mediom, że jej córeczka żaliła się, że słyszy w ścianie potwory. Początkowo myślała, że to jej nadaktywna wyobraźnia. Wcześniej dziecko obejrzało bowiem popularną bajkę Pixara „Potwory i spółka”.

Wkrótce potem sama jednak zaczęła słyszeć dziwne dźwięki. Zwróciła też uwagę, że w okolicy ich domu lata zaskakująco duża ilość pszczół. Podejrzewając, że założyły gdzieś ul, rodzina poprosiła o pomoc pszczelarza. Ten użył kamery termowizyjnej i szybko go znalazł. Okazało się, że pszczoły założyły go w ścianie sypialni jej córki – ściany amerykańskich domów zwykle mają puste przestrzenie między listwami konstrukcyjnymi obłożonymi regipsem.

Class opublikowała nagranie z tego odkrycia na TikToku. Widać na nim obraz z kamery termowizyjnej, pokazujący ogromny ul w ścianie, a także rój pszczół, który z niej wyleciał po wycięciu w niej dziury. Nagranie błyskawicznie zdobyło ogromną popularność i zostało obejrzane przez miliony internautów.

W kolejnych wpisach Class poinformowała, że pierwszego dnia pszczelarz usunął ze ściany 20 tys. pszczół i ponad 45 kg plastrów miodu. Znalazł też królową, dzięki czemu pszczoły można było przenieść w bezpieczne miejsce. Drugiego dnia usunął kolejne 20 tys i zatkał dziurę w ścianie.

To jednak nie był jeszcze koniec. W kolejnych wpisach kobieta wyznała, że w tej samej ścianie znaleziono kolejny ul, z inną królową. Te pszczoły również zostały usunięte. Class wyjaśniła, że musiała zapłacić za to z własnej kieszeni, bo ubezpieczenie domu nie pokrywa inwazji pszczół. Żaliła się też, że cała sypialnia córki jest teraz pokryta miodem.

Źródło: Stefczyk.info na podst. ABC7 Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Seria groźnych wypadków z udziałem dzieci na hulajnogach

0 0

Ile zarabia burmistrz Zakopanego? Szokująca kwota

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij