Publicystyka

Dziennikarz stanął w obronie Tomasza Lisa. Internauci są oburzeni

Dziennikarz Cezary Łazarewicz stanął w obronie Tomasza Lisa. Spotkało się to ze zdecydowaną reakcją internautów.

Jak informowaliśmy wczoraj, portal Wirtualna Polska ujawnił dokumenty prokuratury dotyczące śledztwa ws. Tomasza Lisa. Śledztwo dotyczyło możliwego naruszania nietykalności cielesnej pracownic i oskarżeń o mobbing. Śledztwo zostało ostatecznie umorzone, ale w opublikowanych przez portal dokumentach znalazły się szokujące zeznania o tym, jak zachowywał się Lis.

Tak Tomasz Lis miał traktować kobiety. Portal dotarł do szokujących dokumentów

O sprawie zrobiło się bardzo głośno, oburzyła wielu Polaków. W obronie Lisa postanowił stanąć Łazarewicz – dziennikarz związany w przeszłości m.in. z Polityką, Wprost i Newsweekiem, nominowany w 2012 roku do „nagrody” Hieny Roku przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. „Krótko tam byłem ale wszystko mogę potwierdzić: Lis trzymał czasem nogi na biurku, ale my także” – napisał na Twitterze – „I używał brzydkich słów, ale to nie było L’Osservatore Romanoopowiadał sprośne dowcipy, ale bardzo śmieszne. Niech pierwszy rzuci kamieniem , kto się z nich nie śmiał”.

Takie strywializowanie tej sprawy nie spodobało się internautom.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij