Najnowsze wiadomości ze świata

Dwie kobiety pokłóciły się w samolocie. Musiał awaryjnie lądować

Dwie kobiety pokłóciły się na pokładzie samolotu. Były tak agresywne, że jego załoga zdecydowała się na awaryjne lądowanie.

Zdarzenie miało miejsce na pokładzie lotu 2143 Frontier Airlines, który we wtorek w nocy leciał z Filadelfii do Las Vegas. Dwie kobiety, które podróżowały wspólnie, w pewnym momencie zaczęły się kłócić. Wkrótce potem wyzwiska zamieniły się w rękoczyny.

Jeden z pasażerów powiedział mediom, że załoga kilkukrotnie próbowała je rozdzielić, ale nie przynosiło to efektu. W końcu jednej z kobiet kazali się przesiąść na inne miejsce. To jednak niewiele pomogło. Kobiety nadal na siebie krzyczały i się wyzywały, a jedna z nich uderzyła w głowę przypadkowego pasażera.

 

W końcu załoga miała dosyć. Zdecydowali się na awaryjne lądowanie na lotnisku w Denver w stanie Kolorado. Na pokład weszła policja, która wyprowadziła obie awanturnice, za co zostali nagrodzeni brawami. Policjanci zebrali też zeznania od pasażerów, mieli też powiadomić o całej sprawie FBI. Na razie nie jest jasne, czy usłyszą zarzuty.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij