Najnowsze wiadomości z kraju

Dwie dziennikarki TVN-u wzięły ślub

Marta Warchoł i Iwona Widomska to dwie gwiazdy TVN-u, które od lat nie skrywały swojego uczucia, a wręcz afiszowały się nim na Instagramie. Teraz kobiety postanowiły ogłosić, że właśnie “wzięły ślub”. Tyle tyko, że formalnie jest to niemożliwe, więc cała akcja ma wyłącznie charakter symboliczny tudzież “prowokacji artystycznej”. Czy kobiety zdecydują się wyjechać do innego kraju, by sformalizować swój związek?

– Czysta miłość, nieziemskie emocje, wzruszenie ciężkie do opanowania 💘 to był najwspanialszy wieczór w naszym wyknonaniu. Od teraz ogłaszamy się żoną i żoną 👩‍❤️‍💋‍👩 Na chwilę zapomniałyśmy o obowiązującym prawie… ale o tym kiedy indziej. Dziś się cieszymy tym co mamy #loveislove -napisała na Instagramie Warchoł.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo wpisów, w tym kolegów z lewicowo-liberalnych mediów. Gratulacje złożyła między innymi Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Kilka dni wcześniej Warchoł i Widomska wzięły udział w aranżowanej sesji zdjęciowej, podczas której m.in. podpisywały akt małżeństwa. Ubolewały wówczas, że żaden Urząd Stanu Cywilnego nie chciał wziąć udziału w tym “artystycznym wydarzeniu” i nie znalazł dla nich sali, w której mogłyby zrobić sobie zdjęcia. Aż dziw, że nie pomógł prezydent Rafał Trzaskowski, tak ochoczo biorący udział w paradach LGBT.

 

Źródło: Autor:
Fot. .instagram.com/marta.warhol

Polecane artykuły

0 0

Przemytnicy ludzi postrzelili policjanta

0 0

Botanicy zmienią rasistowskie nazwy roślin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij