Najnowsze wiadomości ze świata

Dwa wiszące ciała i jedno schowane w szafie. Szokujące odkrycie w mieszkaniu

W mieszkaniu w mieście Tokai, położonym w japońskiej prefekturze Aichi, odnaleziono zwłoki trzech osób. Ofiary to starszy mężczyzna oraz jego żona. W szafie znaleziono ciało ich dorosłego syna.

Jak informuje miejscowa policja, służby powiadomiła córka pary. W niedzielę około godziny 8:40 czasu lokalnego kobieta wraz z mężem przyszła do rodziców w odwiedziny. Kobietę zaniepokoił fakt, że żaden z domowników nie otwierał drzwi. Zwróciła ona uwagę również na inne niepokojące oznaki, czyli przepełnioną skrzynkę pocztową oraz wydobywający się z mieszkania nieprzyjemny zapach.

Na miejsce przybyli funkcjonariusze policji, którzy z pomocą strażaków weszli do mieszkania. W pokoju znaleźli wiszące ciała starszego mężczyzny i jego żony. Dodatkowo, w szafie odkryto zwłoki mężczyzny, które owinięte były materiałem.

Policja informuje, że mimo zaawansowanego stadium rozkładu ciał, nie zauważono na nich żadnych widocznych śladów obrażeń zewnętrznych. Trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyny tej tragicznej sytuacji.

Źródło: stefczyk.info/na podst.NHK Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij