Najnowsze wiadomości z kraju

Donald Tusk dużo naobiecywał… a wyszło jak zawsze. Pogrążył go Adam Bodnar

– Rozdzielimy funkcję ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Prokurator nie może być politykiem – obiecywał Donald Tusk w jednym z tzw. “100 konkretów” Platformy Obywatelskiej. Tymczasem prokurator generalny Adam Bodnar chwali się w mediach społecznościowych wspieraniem polityków Koalicji Obywatelskiej przed II turą wyborów samorządowych.

– Cała Polska zna te konkrety, Polska będzie nas z tego rozliczała, nie boję się tego. W imieniu całego przyszłego rządu mogę wam powiedzieć: nie obawiamy się żadnej z tych obietnic, zostaną zrealizowane! – opowiadał Donald tusk w swoim grudniowym expose.

W sumie, ze 100 obietnic udało się dotychczas zrealizować zaledwie kilka. Wiele wskazuje na to, że już niektórymi z nich nie przejmuje. Przynajmniej tak można sądzić śledząc aktywność prokuratora generalnego Adama Bodnara, który zapowiada, że wybrał się w podróż, by “wesprzeć kandydatów Koalicji Obywatelskiej na prezydentów miast”.

Czyżby nie szanował wyborców Platformy Obywatelskiej, którzy uwierzyli w tuskowe obietnice?

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij