Najnowsze wiadomości z kraju

Dla milionów Polaków była wzorem rzetelności i patriotyzmu. Kpt. SG Anna Michalska nie będzie już rzeczniczką Straży Granicznej

Kpt. SG Anna Michalska potwierdziła PAP, że od piątku przestanie pełnić funkcję rzeczniczki prasowej komendanta głównego Straży Granicznej. Podziękowała dziennikarzom za współpracę.

Michalska obowiązki rzeczniczki prasowej KG SG sprawowała od 2021 roku, czyli roku, w którym rozpoczął się kryzys migracyjny na granicy polsko-białoruskiej.

W Straży Granicznej Michalska służy od 2006 roku – do 2018 roku w bieszczadzkim oddziale SG, później w komendzie głównej. Od 2007 roku pracowała w służbach prasowych formacji.

W ubiegłym tygodniu powołany został nowy komendant główny SG. Generał brygady SG Robert Bagan, zastąpił gen. dyw. SG Tomasza Pragę, który na czele Straży Granicznej stał od 2018 roku.

Źródło: Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij