Najnowsze wiadomości z kraju

„Dajecie im po 500 zł, żeby się ku**a rozmnażali i przedłużali wasza kadencję”. Nergal coraz bardziej żenujący w szukaniu skandalu

Adam Darski, szerzej znany jako “Nergal”, skrytykował w wywiadzie dla portalu Onet.pl program “500+” oraz obecną władzę PiS. Kontrowersyjny muzyk obraził przy okazji miliony Polaków korzystających z tego świadczenia.

Nergal ma sporo pretensji do państwa polskiego, które jego zdaniem zupełnie nie wspiera jego twórczości. Jak zapewnia muzyk, w innych krajach jest to sytuacja nie do pomyślenia, a tamtejsi artyści mogą liczyć na spore dofinansowanie swojej działalności. Polska jednak, według Darskiego, nie jest “mądrym państwem” i posiada “głupią władzę”.

Właśnie w następnej kolejności oberwało się obecnej władzy. Nergal zapewniał, że PiS “cieszy się” podobną nienawiścią, jaką społeczność darzyła PZPR.

-Sam się na polityce nie znam, ale pewne rzeczy odczuwam i widzę. Dlatego o tym głośno mówię. Dajecie im po 500 zł, żeby się, ku**a, rozmnażali, by sami bezmyślni ludzie powiększali wasz elektorat, przedłużając waszą kadencję – stwierdził głośno Adam Darski

Źródło: Onet/ Telewizja Republika Autor: JD
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij