Rozrywka

Czy można go traktować poważnie? Popularny aktor kpi z pandemii!

Nie jest tajemnicą, że celebryci nie mają łatwego życia z paparazzi. Tym razem bezlitosny fotograf Super Expressu dopadł Tomasza Karolaka, który wspólnie z rodziną spacerował po Warszawie. Popularny aktor nie miał maseczki, a już wcześniej ironizował z restrykcji wprowadzanych w Polsce w związku z pandemią. 

– A w stolicy wirusa jakby nie było… Przynajmniej dla Tomasza Karolaka (49 l.) i jego rodziny. Gwiazdor ani jego partnerka Viola Kołakowska (43 l.) w ogóle nie przejmują się obostrzeniami. Chodzą bez maseczki, odwiedzają restauracje. To już kolejny raz, gdy kpią sobie z wirusa – czytamy w SE.

Według dziennikarzy SE, Karolak i jego partnerka Viola Kołakowska “w ogóle nie przejmują się obostrzeniami”. Mieli spacerować po stolicy bez maseczek, co w ich przypadku jest już niemal normą.

https://twitter.com/kotleciara/status/1337736155639504896

Zarówno Karolak, jak i jego partnerka, w przeszłości wypowiadali się o pandemii koronawirusa w ironicznym tonie, sugerując że obostrzenia są niepotrzebne, a choroba jest sztucznie wyolbrzymiana przez media i polityków.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij